Miłość w biznesie. Rodzinna firma

Co roku w Polsce odbywa się kongres firm rodzinnych. W tym roku chcemy wziąć w nim udział, by doświadczyć poczucia wspólnoty.

Zastanawiamy się czasem, jak prowadzenie firmy rodzinnej rzutuje na naszych pracowników i jak odbierają ją nasi klienci.

W październiku 2017 roku podczas cyklicznych rozmów z naszymi pracownikami zadaliśmy każdemu pytanie: Czy widzisz się w tej firmie za 3 lata? Każdy odpowiedział, że tak. To powód do dumy i motywacja do jeszcze większej pracy.

Zbudowaliśmy firmę rodzinną, w której od lat pracują ludzie, którzy są specjalistami. Jak widać, odnajdują się w tej przestrzeni. Widzą w niej szansę na swój rozwój i dobre życie.

Pytaliśmy o 3 lata, gdyż postanowiliśmy sobie cel biznesowy, który nazwaliśmy 3/3. W 3 lata chcemy zwiększyć naszą firmę, poszerzyć kompetencje i otworzyć się na nowe przestrzenie biznesu.

W czasie wyjazdu szkoleniowego pracowaliśmy nad gwiazdą naszej firmy, która daje nam siłę. Nie spodziewaliśmy się, ile widzą w niej nasi pracownicy.

Oto ona:

Chcemy budować firmę opartą na wartościach. One są wyznacznikiem naszych działań. Wierzymy, że w ten sposób dajemy naszym klientom coś bardzo cennego. Chyba tak jest, skoro zostaje z nami ponad 90% klientów, którzy zdecydowali się na pierwszą współpracę.

Drodzy Klienci! Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Dziękujemy za każdą współpracę. Im jest trudniejsza i bardziej wymagająca, tym lepiej dla nas – nie lubimy chodzić na łatwiznę. Dziękujemy za każdą uwagę i pomysł. Za rozmowy i zaufanie, jakim nas obdarzacie.

Naszym celem w 2018 roku jest zwiększenie ilości eventów i usług marketingowych, ale przede wszystkim zwiększenie jakości naszej pracy. Podczas jednej z imprez jubileuszowych Wojciech S. Wocław stwierdził, że nie ma większego wyzwania niż nazwać firmę swoim nazwiskiem, bo wtedy świadczy się całym sobą. Nasza firma Dylczyk Business Art. przyjmuje to wyzwanie.

W tym roku do oficjalnej nazwy dodaliśmy słowo business – nieprzypadkowo. Dylczyk to wartości płynące z naszej rodziny – jej tradycja, potęga i moc. Art to sztuka i podążanie w kierunku piękna. Brakowało nam mocnego fundamentu biznesowego i siły, jaką niesie za sobą duży biznes.

W nowy rok wchodzimy z przekonaniem, że przed nami czas sukcesów.

Dylczyk Business Art
Eventy. Biznes. Sztuka.

Menu