Erika Lemay, miłość do tańca i wielkie marzenie, które się spełniło

W kwietniu 2017 roku spełniło się nasze wielkie marzenie. Namówiliśmy klienta, aby na swoją galę zaprosił międzynarodową gwiazdę akrobatyki powietrznej.

Udało nam się ściągnąć do Polski absolutną gwiazdę świata – Erikę Lemay. Mówi się, że to obywatelka świata, bo występuje na wszystkich kontynentach. Jest jednak coś ważniejszego. Lemay jest jedyną artystką, która występując z najsłynniejszym cyrkiem świata jest podpisywana swoim imieniem i nazwiskiem.

Nie mogliśmy wtedy wiedzieć, co wydarzy się 21 października. Nie mogliśmy wiedzieć, że ten dzień dla naszej firmy nie będzie tylko sukcesem związanym z obecnością Eriki. Nie mieliśmy pojęcia, że na jednej scenie staną dwie osoby, które powiąże Cirque du Soleil.

We wrześniu Natalia Dylczyk dostała propozycję od Cirque du Soleil, aby zostać solistką w ich teatrze w Las Vegas. Podczas gali ogłosiliśmy oficjalnie tę wiadomość.

Od 2 stycznia Natalia jest już na miejscu i przygotowuje się do najważniejszego wyzwania w swoim w życiu artystycznym. Ten wybór nie może być przypadkowy. To Cirque du Soleil znalazł ją i docenił jej występy, wcielenia sceniczne, charakteryzacje i stroje.

Pobyt Natalii w Las Vegas to triumpf dla Nashi Art., którym kieruje z Michałem Derlickim, ale także dla całej naszej firmy. Natalia zaczęła trenować akrobatykę w wieku 14 lat – o wiele za późno dla akrobatów. Zrobiła to, bo zakochała się w tancerzach z naszej uwczesnej grupy. Postawiła wszystko na jedną kartę. Była uparta, wytrwała, silna i przekonana, że to, co robi jest sensem jej życia. Akrobatyka powietrzna przez wiele lat nie cieszyła się w Polsce popularnością. W jej życiu nie zawsze było więc prosto. Nigdy jednak się nie poddała.

Ścieżka kariery Natalii dodaje nam skrzydeł i motywuje. Dla nas, jej siostry i taty, którzy prowadzą tę firmę to powód do ogromnej dumy i miłości.

Maja i Andrzej Dylczyk

Menu